pH Düzenleyiciler

MINS PH (-) TOZ PH DÜŞÜRÜCÜ

toz ph düşürücü 1Havuz suyununn pH değerini düşürmek için kullanılır. Suda çabuk çözünen asidik toz bir üründür. Sıvı pH düşürücü ürüne göre kullanımı kolaydır.

Kullanım Miktarı: Havuz suyunun pH ve alkalinite değerlerine göre değişkenlik gösterir. Suda eritilirek otomatik kontrol sistemleri ile dozlanması tavsiye edilir. Normal şartlarda havuz suyunun pH değerini 0,1 birim düşürebilmek içi 100 m3 suya 100-150 gr mins ph (-) TOZ pH DÜŞÜRÜCÜ ilave edilir.

MINS PH (+) TOZ PH YÜKSELTİCİ

toz ph yükselticiHavuz suyunun ideal pH aralığı 6,5-7,8 aralığında olmalıdır. Ph değeri 6,5 altında olduğu durumlarda toz pH YÜKSELTİCİ ürün uygulanır. Suda kolay çözünen bir üründür.

Kullanım Miktarı: Ürün havuz suyunun pH oranını 0,1 birim yükseltmek için 100 m3 suya 3 Kg mins pH(+) TOZ pH YÜKSELTİCİ ilave edilmelidir. Toz pH yükseltici havuza üstten yada denge deposundan verilir.Ürün dozlama yapılmadan önce suda eritilmelidir.

LİKİT PH (-) SIVI PH DÜŞÜRÜCÜ

sıvı ph düşürücüHavuz suyunun pH değerini düşürmek için kullanılır.Suda çabuk çözünen asidik sıvıdır.havuz suyunun pH değerini 6,6-7,8 aralığında tutmaya yarar.

Kullanım Miktarı: Havuz suyunun pH ve alkalinite değerlrine göre değişkenlik gösterir.Otomatik kontrol sistemi ile dozlanması tavsiye edilir.normal şartlarda havuz suyunun pH değerini 0,1 birim düşürebilmek için 100 m3 suya 1-2 Kg LİKİT pH (-) pH DÜŞÜRÜCÜ ilave edilir.